O NAS

POZNAJMY SIĘ

Cieszymy się, że jesteś na naszej stronie, bo jeśli jesteś, pewnie szukasz pomocy. 
A my właśnie tym się zajmujemy – POMAGAMY.
Zanim to jednak nastąpi, poznaj nas lepiej! Bo przecież nikt nie chce odwiedzić kogoś, o kim nic nie wie.

A oto, co gwarantujemy Ci już na starcie:

DOŚWIADCZENIE i PROFESJONALIZM

Nasz zespół lekarzy współpracuje ze sobą od wielu lat. Niejednokrotnie są to lekarze kliniczni nawet z ponad 30 letnim doświadczeniem, którzy nie boją się leczenia trudnych przypadków. Nasz zespół pielęgniarski zdobywał doświadczenie w szpitalach klinicznych w Polsce, jak również w Wielkiej Brytanii oraz posiada tytuły specjalizacji, co gwarantuje profesjonalną opiekę pielęgniarską pacjentów polskich, jak i zagranicznych. Zarówno personel lekarski, jak i pielęgniarski regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach medycznych w Polsce i zagranicą, co pozwala stosować nowoczesne techniki operacyjne.

BEZPIECZEŃSTWO

Oprócz doświadczenia personelu, które stanowi podstawę bezpieczeństwa naszych pacjentów, zdajemy sobie sprawę, że ważne są również  inne aspekty przy prowadzeniu prywatnej kliniki. Posiadamy nowoczesny sprzęt, 24-godzinny monitoring sal pooperacyjnych, system przywoławczy w salach chorych, jak również pełne zabezpieczenie Oddziałem Intensywnej Terapii Medycznej w Szpitalu Klinicznym w Zabrzu oraz Oddziałem Kardiologicznym.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Korzystając z naszych usług, pacjenci mogą liczyć na kompleksową obsługę od przyjęcia aż po opiekę pooperacyjną. Co to oznacza? Po zakwalifikowaniu do zabiegu, pacjenci otrzymują wszystkie niezbędne informacje nt leczenia, terminu i przygotowania do operacji. Po zabiegu pacjenci są pod stałą opieką lekarsko-pielęgniarską. W przypadku zabiegów jednodniowych, pacjenci otrzymują pełną informację pooperacyjną łącznie z instruktarzem rehabilitacyjnym, a następnie są doleczani w warunkach ambulatoryjnych. W przypadku dłuższego pobytu w szpitalu, pacjenci korzystają z codziennej rehabilitacji. Po wyjściu do domu, otrzymują skierowanie na bezpłatny turnus rehabilitacyjny. Co więcej, pacjenci mają również zapewniony pooperacyjny patronaż pielęgniarski. Wszystko to w ramach całego pakietu leczenia.

KOMFORT

Budynek szpitala SANVIMED powstał w 2010 roku dzięki decyzji zespołu lekarzy ortopedów, którzy chcieli stworzyć nowoczesne i komfortowe miejsce dla pacjentów. Ta decyzja pozwoliła stworzyć idealne warunki dla skutecznego leczenia. Powstał 15-łóżkowy oddział zapewniający kameralne warunki i przyjazną atmosferę. Każdy pokój jest wyposażony w węzeł sanitarny, system przywoławczy, telewizję oraz wi-fi. W ramach pobytu w oddziale, nasi pacjenci otrzymują pełne wyżywienie na poziomie restauracyjnym.

CZYSTOŚĆ

Szpital SANVIMED to nowe miejsce stworzone według standardów Unii Europejskiej. Zachowujemy aseptyczność bloku operacyjnego, oddziału oraz poradni, dzięki czemu udało nam się uniknąć powikłań. Dokładamy wszelkich starań, aby czystość naszej placówki była na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu!